• test

O nas

Anwalt im Büro

Usługi transportowe w Białymstoku

Firma Mancewicz Marek Usługi Transportowe z siedzibą w miejscowości Supraśl (woj. Podlaskie), świadczy usługi w zakresie transportu drewna.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku oraz stałą i mocną pozycją wśród konkurencji. Lata rozwoju i zdobywania kompetencji zwróciły naszą uwagę na najważniejsze aspekty, decydujące o jakości świadczonych usług.

Największy nacisk kładziemy zawsze na doskonałą komunikację z Klientem, uczciwą współpracę oraz ścisłe dotrzymywanie terminów. Świetnie zdajemy sobie sprawę, jak istotne są dla nas rekomendacje i polecenia, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nie zawieść zaufania swoich Klientów.

Anwalt im BüroJesteśmy solidni i honorowi – współpracując z nami zawsze liczyć można na partnerskie zasady i atrakcyjne warunki.

Nasze usługi świadczone są z najwyższą dokładnością oraz wytrwałością. Gwarantujemy, że Państwa  towar zawsze bezpiecznie dotrze do celu.

W swoją pracę wkładamy mnóstwo energii i zaangażowania, jesteśmy odpowiedzialnym i zgranym zespołem, cechuje nas bardzo dobra organizacja, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że należycie dopilnujemy, aby Państwa towar został dowieziony na miejsce w idealnym stanie w wyznaczonym czasie.

O transporcie wiemy wszystko – poza określonymi normami,  posiadamy swoje własne niepisane zasady, które ułatwiają nam dotrzymywanie warunków umowy na każdym kroku współpracy.

 

Zapraszamy serdecznie do podjęcia współpracy! Gwarantujemy pełną satysfakcję!

Logo